انتخاب زبان : ENGLISH | فارسی
مرکز اطلاعات
اطلاعات رویداد
  • رویداد های جاری
  • رویداد های گذشته
  • رویداد های آینده
شروع : 1397/04/01 خاتمه : 1397/05/07

آغاز مرحله دوم ثبت نام یازدهمین نمایشگاه نانو

سازمان برگزار کننده : ستاد ویژه توسعه فناوری نانو
محل برگزاری : محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس
پایگاه اینترنتی : http://festival.nano.ir
آدرس ایمیل : festival@nano.ir

از روز ۱ تیر ۱۳۹۷ مرحله دوم ثبت نام یازدهمین جشنواره فناروی نانو آغاز خواهد شد. در این مرحله شرکت‌هایی که در مرحله اول ثبت نام نموده اند با مراجعه به کارتابل خود در سایت چشنواره به آدرس  festival.nano.ir  در صورت تایید توسط مسئول و تایید مرحله اول میتوانند اقدام به تکمیل فرآیند ثبت نام نمایند.
در این مرحله از ثبت نام، متقاضیان محترم با تکمیل فرم متراژ و نوع غرفه، مشخصات غرفه داران و فرآیند پرداخت مالی و آپلود مستندات پرداختی این مرحله را نیز به اتمام برسانند.
متقاضیان پس از تکمیل فرآیند و بررسی صحت اطلاعات درج شده در مرحله دوم می‌بایست برروی گزینه " ثبت نهایی اطلاعات"  کلیک کنند تا فرآیند ثبت نام در کارتابل به اتمام برسد.
لازم به ذکر است کلیه شرکت ها می بایست فایل مربوط به دایرکتوری کتاب را از این صفحه دریافت نموده و پس از تکمیل به شماره تلگرام دبیرخانه نمایشگاه ارسال نموده و همچنین فایل تعهدنامه حراست را از همان صفحه  دریافت نموده و پس از تکمیل، مهر و امضاء آن را به نشانی دبیرخانه ارسال نمایند. 
متقاضیانی که قصد تبلیغ در کتاب نمایشگاه را دارند می توانند با مراجعه به این صفحه اطلاعات مربوط به این بخش را مشاهده نمایند.
این مرحله از ثبت نام تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت.