جشنواره فناوری نانو | تور فناوری نانو ویژه یازدهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو
تور فناوری نانو ویژه یازدهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو

با توجه به پیشرفت‌های روزافزون در حوزه‌های علمی و فناوری در کشور و جهان، آشنایی فعالان این عرصه با ظرفیت‌های موجود و دستاوردها و نتایج عملی حاصل از تلاش‌های صورت گرفته در دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی، شرکت‌ها، سازمان‌ها و صنایع می‌تواند در تکمیل دانش فنی و هم‌افزایی در حوزه علم و فناوری نقشی مؤثر ایفا نماید.
برنامه تور فناوری با برگزاری بازدیدهای علمی و فناوری از سازمان‌ها و مراکز علمی و صنعتی، برقراری ارتباط مؤثر، پایدار و مستمر بین سازمان‌ها و صنایع با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی و همچنین فعالان حوزه علم و فناوری را دنبال می‌کند.

دبیرخانه یازدهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو در نظر دارد در ایام برگزاری نمایشگاه تورهایی را به منظور آشنایی فعالان این حوزه به ویژه دانشجویان، اساتید، مسئولین دانشگاهی، صنعتگران و مدیران صنعت برگزار نماید. محتوای تور شامل سمینار آموزشی و گردش علمی می باشد که در مدت زمان 2 ساعت انجام می شود. شایان ذکر است، شرکت در این برنامه رایگان و به تمامی شرکت کنندگان گواهی حضور از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اعطا خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند از طریق این لینک در تورفناوری نانو ثبت نام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 66532679-021 . 66158744-021 تماس حاصل نموده و یا به وبسایت تور فناوری به آدرس www.techtour.ir مراجعه نمایید.

filereader.php?p1=main_02b73167a7f896c2c77535b23c03bb6d.jpg&p2=static_page&p3=30&p4=1