جشنواره فناوری نانو | اخبار | جانمایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو منتشر شد.
اخبار نمایشگاه

جانمایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو منتشر شد.

جانمایی غرف دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در روز 27 شهریور 1398 توسط دبیرخانه این نمایشگاه منتشر شد.

  • تاریخ خبر ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • تعداد بازدید ۷۶۰۴
  • تعداد رای : ۰

دبیرخانه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو جانمایی غرف حاضر در این نمایشگاه را منتشر کرد. این دوره از نمایشگاه از 18 الی 21 مهر ماه 1398 در سالن‌های 5 (ملل) و 44 (خلیج فارس) توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد.

در این دوره از نمایشگاه نانو 160 غرفه در قالب شرکت‌های فعال در بخش‌هایی نظیر سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل در کنار آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و نهادها ترویجی از قبیل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی به معرفی محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

برای مشاهده جانمایی می‌توانید برروی این لینک کلیک کنید. در این جانمایی غرف با تجهیزات با رنگ زرد و غرف زمین خام با رنگ سبز (غرفی که می‌بایست ساخت و ساز انجام دهند) مشخص شده‌اند. شرکت‌کنندگان دارای غرف زمین خام می‌بایست براساس دستورالعمل ذکر شده صفحه دستورالعمل غرفه‌سازی نسبت به اخذ مجوز‌های لازم به منظور انجام فرآیند غرفه‌سازی اقدام نمایند.

کلیه شرکت‌کنندگان نمایشگاه باید در روز 17 مهر 1398 به منظور چیدمان غرفه در محل غرفه خود حاضر شده و از ستاد اجرایی نمایشگاه کارت‌های غرفه داری خود را دریافت کند. شایان ذکر است تحویل کارت‌های غرفه‌داری به نماینده شرکت‌کننده مشروط به تحویل اصل تعهدنامه حراست به دبیرخانه اجرایی نمایشگاه خواهد بود لذا درصورتی که نسبت به ارسال تعهدنامه اقدام نکرده‌اید هر چه سریعتر نسبت به تکمیل و ارسال اصل این تعهدنامه به نشانی دبیرخانه اجرایی اقدام نمایید.

درصورت وجود هرگونه سوال می‌توانید از طریق شماره‌های ذکر شده در صفحه تماس با ما با دبیرخانه اجرائی نمایشگاه تماس حاصل نمایید.

ثبت / مشاهده نظر
نـام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
کد امنیتی (حروف بزرگ) کد امنیتی (حروف بزرگ)